İade ve Değişim

İADE & DEĞİŞİM POLİTİKASI

----

İade & Değişim Politikamız teslimattan sonraki 14 gün için geçerlidir. Eğer siparişinizi teslim aldıktan sonra 14 gün geçmiş ise maalesef iade ve değişim sağlayamıyoruz.

İade ve değişim yapabilmek için, iade edilecek veya değiştirilecek ürün(ler) kullanılmamış ve aynı kondisyonda olması gerekmektedir.

Lütfen iade veya değişim için bizimle iletişime geçmeden ürününüzü iade etmeyin.

Eğer iade veya değişim yapmak istiyorsanız, lütfen kapakolsuncomtr@gmail.com e-posta adresimiz üzerinden bize ulaşınız.

İade edilecek ürün eğer kusurluysa ücretsiz iade veya değişim sağlanacaktır.

 

İade (eğer uygunsa)

İade veya değişim talebinizi oluşturduktan sonra, talebiniz değerlendirilir ve kabul veya reddedilir. Eğer kabul edilirse, iade bilgileri içeren bir onay e-postası alacaksınız. Bu e-posta içerisinde bulunan şirket adresimize ürününüzü iade ettikten sonra iade edilen ürün, tarafımızca kontrol edilip tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

İade edilecek ürünlere ait kargo ücretlerinden(gönderim ve iade kargo ücretleri) müşteriler sorumludur. Kargo ücretleri iade edilmez. Kargo tutarları, iade edilecek tutardan düşülür.

 

Eğer iade talebiniz kabul edildiyse, iade edilecek tutar tarafımızca iade edilir ve iade edilen tutar 3-10 iş günü içerisinde, işlem yaptığınız kartınıza bankanız tarafından iade edilir.

Geciken veya tamamlanmamış iade (eğer oluştuysa)

Eğer 3-10 iş günü geçtiyse ve iade edilecek tutarı hesap özetinizde göremiyorsanız, ilk olarak bankanıza ulaşın. Eğer bankanızdan olumlu dönüş alamadıysanız, konuyla ilgili bize ulaşmanızı rica ederiz.

Değişim (eğer kabul edildiyse)

Sadece kusurlu ürünlerin değişimi yapılmaktadır. Eğer size teslim edilen ürün kusurluysa, kapakolsuncomtr@gmail.com e-posta adresimizden, değişim talebi oluşturabilirsiniz.

 

BİRLİK AKSESUAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KIBRIS ŞEHİTLERİ CAD. 1443 SOKAK Kapı No:20/C ALSANCAK MAH/ İzmir / Türkiye

Tel: 0 (232) 463 9900 Fax: Web Sitesi: E-Posta: kapakolsuncomtr@gmail.com

Vergi Dairesi: Kordon MERSIS NO: 0178077499700001 VKN: 1780774997