Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1. Sözleşen Taraflar:

Satıcı: BİRLİK AKSESUAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Adres: KIBRIS ŞEHİTLERİ CAD. 1443 SOKAK Kapı No:20/C ALSANCAK MAH/ İzmir / Türkiye Tel: 0 (232) 463 9900 E-Posta: kapakolsuncomtr@gmail.com Vergi Dairesi: Kordon MERSISNO: 0178077499700001 VKN: 1780774997

Alıcı: [Alıcı Adı] [Alıcı Adresi] [Alıcı Telefon Numarası] [Alıcı E-posta Adresi]

2. Konu: İşbu sözleşme, alıcı tarafından satıcıya ait web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş edilen ve aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini belirlemektedir.

3. Sipariş ve Ödeme: 3.1. Alıcı, satıcının web sitesi üzerinden verdiği siparişi onaylayarak ürünü satın alır. 3.2. Ödeme, alıcı tarafından tercih edilen ödeme yöntemi ile gerçekleştirilir.

4. Teslimat: 4.1. Satıcı, alıcının verdiği siparişi belirtilen adrese en kısa sürede ulaştırmakla yükümlüdür. 4.2. Teslimat sırasında ürün ambalajı kontrol edilmeli ve herhangi bir hasar durumunda kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.

5. Cayma Hakkı: 5.1. Alıcı, ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin cayma hakkını kullanabilir. 5.2. Cayma hakkının kullanılması durumunda, ürünün kullanılmamış, ambalajı bozulmamış ve iade şartlarına uygun olması gerekmektedir.

6. Garanti: 6.1. Satıcı, satılan ürünün ayıplı olması halinde, alıcının talebi doğrultusunda değiştirme veya iade yapma yükümlülüğündedir.

7. İletişim: 7.1. Taraflar arasındaki tüm yazılı iletişimler, yukarıda belirtilen adres ve iletişim bilgileri üzerinden gerçekleştirilecektir.

8. Yargı Yeri: İşbu sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda İzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Bu sözleşme, tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenlemek amacıyla akdedilmiştir.